Account hack .

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

frkanozcan

Level 40
1 Yıllık Üye
Aug 17, 2020
2
0
488,400
196
@Kojiro @Morpheus @Mjora @Xaome @Moria Öncelikle iyi geceler .
https://forum.my-ko.org/threads/account-hack.15178/#post-187394 bu postuma cevaben "Sonrasında yazılmış başka mesajlarda olabilir" cevaben daha önceki postumun silinmiş olup detaylı bir cevap alamamakla birlikte hala bir cevaba ulaşamadığımı bildirmek isterim. Resimde belirttiğim gibi.
ikinci olarak eğer böyle bir şey varsa (Account Hack) sizden kaynaklı bir güvenlik açığı olduğunu düşünüyorum. Deseni oyun açıldığı ilk dakikadan itibaren kullanıyorum ve bunları yapan kişilerin sizde ip adresinin loglarınızda görüneceğini tahmin edeerekten ip adresini benimle paylaşmanızı rica eder kolaylıklar dilerim. Birde bu itemlerin nasıl geleceği hakkında detaylı bir bilgi verirseniz sevinirim onca emek ve paramız hiçemi gidecek. Ve bu kullandığım id pw ilk defa bu server'de kullanıyorum. Bu olayın artık bir detaya açıklığa kavuşacağına inanaraktan iyi geceler ve iyi çalışmalar dilerim.

Attachments

Moria

GameMaster
GameMaster
1 Yıllık Üye
Jul 16, 2020
18
78
79,792,350
2,066
Merhaba yayınlarda ve forumdan defalarca belirttik , soyulan karakterlere karşı herhangi bir işlem yapılmayacağını.Karakterinizde desen kilidini kolay çizmiş olabilirsiniz , herhangi bir arkadaşınıza vermiş olabilirsiniz , trojan yemiş olabilirsiniz vs vs bunun bir çok sebebi olabilir ama buraya gelip Sizden kaynaklı bir güvenlik açığı olduğunu düşünüyorum derseniz işin ehri değişir.
Şimdi sana soruyorum oyunda binlerce oyuncu var ve bu binlerce oyuncu soyulmadıda neden sen soyuluyorsun ? bunu otur biraz düşün , daha fazla konu açmana gerek yok dediğim gibi karakter güvenliğinin sorumluluğu tamamen size aittir ,Desen kilidinden hariç OTP Sisteminide kullanabilirsiniz iyi geceler
NOT : Daha fazla bu tarz konu açmaya devam ederseniz forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

• Like
Reactions: Andrastea
Status
Not open for further replies.