2vs2 ( priest warrior )

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
2vs2 atmak isteyen Priest&Warrior arkadaşlarımı beklerim, isteğe göre iddia konulabilir.

| Talia yasak |
| Rezz yasak |
| Respawn SC yasak|
| Hera SC yasak |
( istek olursa iddia koyulabilir )
İsteğe göre kuralda koyabilir, uyarız...

Forumdan msj yolu ile ulaşabilirsiniz ve oyun içinden @SarahVespucci

mystic4l

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2017
9
0
78,021,900
30
talia yasak diyen adam geçen 2 vs 2 atarken destruction set giyip, statı ful hp abanıp, artı pri ile atak yapıp 20k kc alan adam yanlış hatırlamıyorsam. para kazanmanın yolunu bulmuş midyeci :)

P

Prog

Guest
talia yasak diyen adam geçen 2 vs 2 atarken destruction set giyip, statı ful hp abanıp, artı pri ile atak yapıp 20k kc alan adam yanlış hatırlamıyorsam. para kazanmanın yolunu bulmuş midyeci :)
O dediklerinde yanlış birşey yok ister cıplak gelır ıster desc. setle ısterde pri fulll str olur ister full hp kafanız mı guzel buna siz karısamazsnız yada hic hayatınızda ws atmadınız.

mystic4l

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2017
9
0
78,021,900
30
O dediklerinde yanlış birşey yok ister cıplak gelır ıster desc. setle ısterde pri fulll str olur ister full hp kafanız mı guzel buna siz karısamazsnız yada hic hayatınızda ws atmadınız.
sabah sabah içtin mi bilmiyorum ama yukarıdaki yazılanlara istinaden cevap verdim. Keşke foruma üye alınırken iq testi yapılsa.

P

Prog

Guest
sabah sabah içtin mi bilmiyorum ama yukarıdaki yazılanlara istinaden cevap verdim. Keşke foruma üye alınırken iq testi yapılsa.
Ulan kafan mı güzel adam taila yasak desmiş taila ile desc set aynı sey mi ? Eger sen bunları ayıramıyorsan ben sana birşey demiyorum zaten yukardakı konuda sence adamın yazdıgı yanlış ne ?

mystic4l

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2017
9
0
78,021,900
30
Ulan kafan mı güzel adam taila yasak desmiş taila ile desc set aynı sey mi ? Eger sen bunları ayıramıyorsan ben sana birşey demiyorum zaten yukardakı konuda sence adamın yazdıgı yanlış ne ?
Olaya kocasını savunan yeni gelin gibi atlamanı anlamamakla birlikte, konuyu açan adamın geçen gün vs sini izledim. Yukarıdaki belirttiği gibi adil vs atmadığını belirtmek istedim. Bu arada talia destruction dan yapılıyo bilgin olsun.

P

Prog

Guest
Olaya kocasını savunan yeni gelin gibi atlamanı anlamamakla birlikte, konuyu açan adamın geçen gün vs sini izledim. Yukarıdaki belirttiği gibi adil vs atmadığını belirtmek istedim. Bu arada talia destruction dan yapılıyo bilgin olsun.
Bak guzel kardesım yukardakı kısı ıle oyunda dahi hiçbir bilgim yok bir ikincisi yukardakı arkadasın bahsettıgi taila hangi gohusluk olan 50 anti def veren var ondan bahsediyor.He sen diyorsan boyle deyip ws de kendısı giyiyor o zaman birşey diyemem ws sini izlemdim.

J

Jackass

Guest
Oyun bilgisi olmayan insanlar ne güzel konuyu güncel tutuyor be. Destructionla vs atan samx çok ayıp .s.s

mystic4l

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2017
9
0
78,021,900
30
Bak guzel kardesım yukardakı kısı ıle oyunda dahi hiçbir bilgim yok bir ikincisi yukardakı arkadasın bahsettıgi taila hangi gohusluk olan 50 anti def veren var ondan bahsediyor.He sen diyorsan boyle deyip ws de kendısı giyiyor o zaman birşey diyemem ws sini izlemdim.
Karşısına fp-chitin setli adamları çağırıp hiçbir kural belirtmeden des set ile 20k kc sine vs kazanışlarını izledim. Bu kadar kolay ve yüksek kazançlar (20k kc den bahsediyoruz) diğer playerlarla onlar arasındaki item farkını aşırı açmaktadır. Yoksa enayi çok çağırıp çağırıp keser kcsini alır adamlar.

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
o vsde kuralları tamamen karşı taraf belirledi, o adamda fp anti def takılıydı ben sesimi çıkardım mı ? burda forumda laf atacağına oyunda birşeyler yapta seni görelim dostum

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167