2 Eylul Baslangıc Tarıhı Ve Sonrası Icın Paradosi..

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

can221

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
72
15
78,235,575
169
2 eylul bıldıgınız gıbı bayramın 2. gunu ıllakı sıkıntılar olucaktır mıllet burayada zaman ayırmaya calısıcaktır..evlı olanlar 25 yas ustu olanlar ıcın bıraz sıkıntılı olucak tahmınımce.

ılk acılısta saldırı olucak..falan fılan..lag kasma donma...ıhtımalı var..
ılk lwl alıcaklar koxper clanlar olucak..mıllet ılk bas laf edemıcek..
1299 oldugu ıcın pk cıkıldıgı zamn bowl etrafı kocperlar tarafından kusatılcak.
kojıro habıre pach atıcak onlarda habıre yenıden cıkarcak..

1299 swler kalmadı zaten hangısı acıldıysa zarar ettı veya zararını kurtardı..cunku 1 haftada userın yarısı bıraktı..TheMYKOdada buyuk sıkıntılardan bırısı panelın dandık olması.itemlerın gozukmemesı.bununda duzeltılmesını beklıyoruz..

TheMYKOda temmennım odurkı sıkıntısız bır 2 3 ay gecırmemız(kapanmazsa sıkıntısız bır swde herkez kalır)..ıns oylede olur..ılk 2 3 gun pre fılan almıcam hıc bır swdede almadımkı ıyı yaptım 1 haftada battılar..3 4 gun teamla bırlıkte ızlıcez..ıns guzel basarılı sıkıntısız bır sw olur..

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
2 eylul bıldıgınız gıbı bayramın 2. gunu ıllakı sıkıntılar olucaktır mıllet burayada zaman ayırmaya calısıcaktır..
ılk acılısta saldırı fılan olucak..falan fılan..lag kasma donma...ıhtımalı var..

1299 swler kalmadı zaten hangısı acıldıysa zarar ettı veya zararını kurtardı..cunku 1 haftada userın yarısı bıraktı..TheMYKOdada buyuk sıkıntılardan bırısı panelın dandık olması.itemlerın gozukmemesı.bununda duzeltılmesını beklıyoruz..

TheMYKOda temmennım odurkı sıkıntısız bır 2 3 ay gecırmemız(kapanmazsa sıkıntısız bır swde herkez kalır)..ıns oylede olur..ılk 2 3 gun pre fılan almıcam hıc bır swdede almadımkı ıyı yaptım 1 haftada battılar..3 4 gun teamla bırlıkte ızlıcez..ıns guzel basarılı sıkıntısız bır sw olur..
Anlasilan en son TheMYKOyu 2013te oynadin ve bir donus karari aldin.

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,616
2 eylul bıldıgınız gıbı bayramın 2. gunu ıllakı sıkıntılar olucaktır mıllet burayada zaman ayırmaya calısıcaktır..evlı olanlar 25 yas ustu olanlar ıcın bıraz sıkıntılı olucak tahmınımce.

Biraz geriden gelıyorsun bro :)

DaDaSH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
274
95
88,766,700
1,152
Sorun TheMYKO da değil 2 hafta sonra bırakan userlarda yoksa serverin şu an hic bir sıkıntısı yok en iyi ve sağlam myko serverdır.

• Like
Reactions: JoeS

can221

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
72
15
78,235,575
169
temmennimi yazdım altına beyler..donus kararı aldım ama ıns saglamdır..bıktık artık bu koxperlardan da ..

D3Zİ

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 5, 2015
269
227
92,429,700
1,745

Serverin bayram günü açılması biraz skkıntı o konuda hsklıdın fakat bu konular konuşuldu zaten belli ki forumu takip etmiyorsun. O kadar çok anlatmışsın ki bi ara uskonun eski hali canlandı gözümde duygulandım koxpla exp kasanlar bowlda koşarak 5 li ok atanlar falan:) ama burası TheMYKO kardeşim bu tarz yazılarla servera ilk defa başlıcak playerların kafasını karıştırma.

• Like
Reactions: Mileenaa

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
temmennimi yazdım altına beyler..donus kararı aldım ama ıns saglamdır..bıktık artık bu koxperlardan da ..
Bu swda koxper en fazla 2gun dayanir sonra harddisk+mac+ip+pc bani yer oturur karsimmm ;)

• Like
Reactions: can221

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
Serverin bayram günü açılması biraz skkıntı o konuda hsklıdın fakat bu konular konuşuldu zaten belli ki forumu takip etmiyorsun. O kadar çok anlatmışsın ki bi ara uskonun eski hali canlandı gözümde duygulandım koxpla exp kasanlar bowlda koşarak 5 li ok atanlar falan:) ama burası TheMYKO kardeşim bu tarz yazılarla servera ilk defa başlıcak playerların kafasını karıştırma.
Evet valla ak-ll k0xpu vardi 2003-04 yillarinda en iyisiydi 5li pat kut manuel oto atak 8 hornum vardi vay arkadas

• Like
Reactions: D3Zİ

kyzm

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 24, 2017
86
28