1likemyleadith banned

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
R

RihannastyI

Guest
Merhabalar,

Arkadaşımız bugün (TL) sebebiyle ban yedi, bende bu konu ile ilgili birşeyler yazmak istedim kuralların kesinliğini elbette biliyoruz ama şöyle bir durum var;
oyun içersinde bir kesim sürekli bizi banlatmaya yönelik girişimlerde bulunuyor bir örneği buraya bırakıyorum.

1LikeMyLeaditH (Hamza) arkadaşımız daha önce herhangi bir TheMYKO serverında oynamadı benim ricam ile bizle birlikte oynamaya başladı. Yukarıda gelen pmlerden hepimize günde 100 tane geliyor arkadaşımızda artık bu pmlerden sıkılıp adamla (TROL) yapmış. Bu zeki elemanda ss alıp kojiroya atmış, arkadaşımız sonucun buraya geleceğini tahmin edememiş bu pmleri bize atan arkadaşlar artık eğlenebilir arkadaşımız üzücü bir şekilde banladı, bize bu pmleri atanlarıda banlarsan oyun daha keyifli hale gelir @Kojiro

Diyeceklerim bu kadar herkese iyi forumlar iyi oyunlar

PetnaNerepla

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 16, 2017
96
64
79,334,475
372
bu çeşit gelen pmlere troll cevap vermek istemiş arkadaşımız serverın 2. günü zaten kimse gidip char falan almaz trollemek için fiyat yazmış günde bir sürü böyle pm geliyor bizlere şahsen benim charıma da geliyor cevap vermiyorum trollemek için cevap yazılan bi pm ciddiye alınmıştır

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,964
kapaklik bir durum yok okuyun siz karar verin troll olayi bana inandirici gelmedi

R

RihannastyI

Guest
kapaklik bir durum yok okuyun siz karar verin troll olayi bana inandirici gelmedi
zaten kuralların kesinliğini çok iyi bilirim, okuduğumda banada troll gelmiyor ancak arkadaşımın troll anlayışı bu yönde serverda crden hariç pk olmadığı için zaman geçirmek istemiş

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,964