14 Gün Ban

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
4

4dragon

Guest
Merhaba Arkadaşlar;
öncelikle @Kojiro yada kim muteledi neden muteledi bilmiyorum ama ben hiç bir şekilde bir serverın ya da başka birşeyin reklamını kesinlikle yapmadım. Eğer ki kendi arkadaşlarımız arasında ki konuşmaları reklam sayıp mute atıyorsa bu insanın emeğine saygısı yok demektir. Biz bu servera para veriyoruz, zaman veriyoruz. 14 gün mutelemek oynama git demektir.
Büyük ihtimalle hemen silinecek konu ama yine de yenilemek istiyorum. Ben kesinlikle kimsenin reklamını yapmadım. Kendi görüşlerimi belirttiğim bir çok pm vardır. Bunlara dayanarak mute atıyorsa o zaman insanların özeline saygısı yoktur.
4DraGoN...

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,949
Merhaba Arkadaşlar;
öncelikle @Kojiro yada kim muteledi neden muteledi bilmiyorum ama ben hiç bir şekilde bir serverın ya da başka birşeyin reklamını kesinlikle yapmadım. Eğer ki kendi arkadaşlarımız arasında ki konuşmaları reklam sayıp mute atıyorsa bu insanın emeğine saygısı yok demektir. Biz bu servera para veriyoruz, zaman veriyoruz. 14 gün mutelemek oynama git demektir.
Büyük ihtimalle hemen silinecek konu ama yine de yenilemek istiyorum. Ben kesinlikle kimsenin reklamını yapmadım. Kendi görüşlerimi belirttiğim bir çok pm vardır. Bunlara dayanarak mute atıyorsa o zaman insanların özeline saygısı yoktur.
4DraGoN...
Aynen öyle kulis arkasi akıl oyunları yapmayın, bundan dolayı daha önce PC'si banlanan insanlarda oldu, oyun içinde insanların aklını çelmeye çalışmayın.

Welcome to kuzey kore

Status
Not open for further replies.