10.7 million dollar'lık mevzu..

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
C

crispi

Guest
Beyler 2-3 gün önce yabancı bi e-mail'den bana mail geldi.. Adam diyor ki yabancı bi adam var ismi "Michael Koçyiğit" bu adam çok zengindi fakat trafik kazasında öldü. (Bunları ingilizce olarak yazmış tabiki ben çevirdim) Bu Michael'in bankada 10.7 million doları var. bu para her hangi bir akrabası olmadığı için çekilemiyor. Soyadını kullanarak bu parayı çekebiliriz, seni akrabası olarak gösterebilirim. görüşmemiz lazım falan gibisinden mesaj yollamış. Benden adres istiyor. Ben bu adamla baya e-mailleştim. Bana avukat olduğunu söylüyor buna inanmadım ve araştırdım bazı sitelerde bunun avukat olduğu kanısına vardım kendiside bazı sitelerde attı avukat olduğu belli. Ama güvenemiyorum da şimdi adama. eğer o parayı kurtarabilirsek %60'ı benim, %40'ı kendinin olacağını söylüyor.. bu konu hakkında fikirleri olanlar yazarsa sevinirim :)

(genel sohbet olduğu için buraya açtım eğer bir sakınca yoksa kalsın)

Uxie

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
86
24
78,571,350
984
10.7 Milyon dolar kazandırcam desin dolandırmak ne benim götümü dörde bölüp siksin git ara bul onu

StarzJaku26

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 26, 2015
48
2
78,205,050
176
Vardır onda bi iş bulaşma derim irispi :)

J

Jackass

Guest
Her ne kadar seni sevmesemde fikrimi söyleyeyim . Bu para alındı diyelim . Sonra bu adam sana parayı vermedi . Napacaksın polise mi gideceksin ? Uğraştığınla kalırsın. Ya ikinizde hapse girersiniz dolandırıcılıktan ya da 10.7 milyonu adam çatır çutur bahamalarda sarışın hatunlarla yerken sen evinde ak donunla televizyon izliyor olursun :)

• Like
Reactions: Naira

Uxie

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
86
24
78,571,350
984
türk avukat bul araştırın mevzuyu

IPitho

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 10, 2015
33
17
78,235,575
95
Emre bu olay ne biliyonmu :D Notere gideceksin elde kanıt yok birşey yok parayı çeker ama o paranın günü kadar hapis yatıyorsun çıktığında senin :D yani alperin dedigi gibi o parayı verseler götümü 4 e bölüp sikselerde bu işe girerim :D

• Like
Reactions: Uxie
C

crispi

Guest
****** ****** jackass senin annen kanser mıydı neydi ? Baban sizi bırakmıştı hanı dimdizlak bırakıp gitmişti ****** evladı bi konuşmada yazma amin oğlu. Surda ciddi bir konu var siktir git canımı sikma.

C

crispi

Guest
Valla bedirhan varsa öyle bisey o parayida alır almanyaya giderim akrabaların yanına.. Turkiyede isim olmaz

C

crispi

Guest
Adama adresimi veriyimde gelsin goruselim mugladaki amcaogullarina da söyledim onlarda gelicek :D bu para bizim hakkimiz ulan

HeyBroImMERTO

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
96
28
78,540,825
1,213
Emre o mesaj banada geldi 2 sene önce cevap filan verdim beni bankaya filan davet ettiğini söyledi ama sonra bişey yazmadım :D

C

crispi

Guest
Jackass gelip konuma kufur yazan sensin. İlk atışmaları yapan sensin. Gidip bide şikayet mi ediyorsun? İnsan gibi takil forumunda benim konularıma yorum yapma.

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
yav önce bi sor onca insan arasından neden ben ? 10.7 milyar dolar 3 milyar 750 milyon sen bu parayı ne yaptın ? uzun lafın kısası ağırmayan başını hiç ağrıtma bi sonunda buz dolu küvette bile uyanma ihtimalin var yani :)

C

crispi

Guest
yav önce bi sor onca insan arasından neden ben ? 10.7 milyar dolar 3 milyar 750 milyon sen bu parayı ne yaptın ? uzun lafın kısası ağırmayan başını hiç ağrıtma bi sonunda buz dolu küvette bile uyanma ihtimalin var yani :)
İşin sonunda belkide hayatın kurtulması var ama bide onu dusununce işler değişiyor ki 10 milyon dolar iyi para :D yetmese de idare eder.

P

Programmer

Guest
oooo ben o zaman yaşadım desene soy isim ağaoğlu şimdi tek sorun ali ağaoğlunun ölmesi ^^